Vôňa lákavých citrusových plodov Vás prenesie do tropického raja s prekrývajúcimi sa slnečnými lúčmi. Mangový peeling obnovuje hydrolipidickú bariéru pokožky, ma upokojujúci účinok, chráni pred predčasným starnutím a obnovuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť.

Maska je obohatená o bambucké maslo, kokosový olej a ryžový olej, ktoré dodávajú pleti základné vitamíny a minerály, hĺbkovo ju hydratujú, eliminujú odumreté kožné bunky a vyhlaďujú jemné linky na pokožke. Stimuluje sa tvorba kolagénu, ktorý obnovuje elasticitu pokožky.

Mangový olej obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok, ktoré udržujú kvalitu pokožky a chránia ju pred poškodením od slnka, UV žiarenia a vplyvov vonkajšieho prostredia. Zároveň jej dodá hlbokú hydratáciu a výživu, zvýrazní jej žiarivý vzhľad a zmierni podráždenie.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.

Priebeh masáže

Masérka Vás uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Masáž začína ľahkým rozohriatím pokožky. Nasleduje celotelový mangový peeling, po ktorom sa osprchujete a oblečiete si čisté jednorazove prádlo. Po peelingu Vám masérka aplikuje na telo mangovú hydratačnú masku, po ktorej nasleduje thajská olejová aróma masáž. 

Po masáži odporúčame nechať olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť thajským bylinným balzamom.

Túto masáž ponúkame v hoteli Sheraton.

Varianty

  • 90min.
    Komplexná regeneračná starostlivosť