Ako to u nás prebieha

Od Vášho príchodu
 

Vstup

Po uvítaní našou recepčnou sa prezujete do prezuviek, ktoré sú pre vás pripravené hneď pri vstupe na recepcii. Svoju obuv si odložíte do skrinky. Pokojne si v tejto miestnosti odložte aj svoje všetky momentálne starosti a zľahka sa nechajte unášať príjemnou atmosférou už v priestoroch recepcie s originálnym thajským ručne vyrábaným zariadením, v umeleckom štýle.

Uvítanie

Privíta vás naša recepčná, hovoriaca minimálne slovensky a anglicky. Pozhovára sa s vami o vašom zdravotnom stave, aby sme sa uistili, že ste si prečítali kontraindikácie thajskej masáže uvedené na internetovej stránke, prípadne ak ste nemali možnosť navštíviť našu internetovú stránku.

Priebeh

Recepčná vám vysvetlí priebeh procedúry a predstaví vám vašu masérku /hovoriacu svojim rodným jazykom, jednoduchou angličtinou a základnými slovami potrebnými k procedúram v slovenčine/. Masérka vás odvedie do pripravenej miestnosti. Počas celej vybranej procedúry vás bude viesť a po skončení vás odvedie naspäť do oddychovej časti v priestoroch recepcie. Jednotlivé procedúry sú špecifické a podrobne sú vysvetlené v jednotlivých produktoch našej ponuky.

Záver

Recepčná vás ponúkne tradičným nápojom v thajskom štýle, ktorý si v pokoji môžete vypiť v oddychovej časti miestnosti, prípadne si môžete doobjednať iné občerstvenie z nášho ponukového listu.

Pri odchode môžete platiť v hotovosti, platobnou kartou, relax poukážkami UP-Cadhoc, Edenred, Benefit management.

Informácie o vašej spokojnosti, nespokojnosti, nápadoch a návrhoch pre náš managment prosíme napíšte na adresu info@goldenkinnaree.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu.