Táto masáž je skvelým spojením olejovej masáže a prikladania kokosových masážnych vrecúšok, ktoré sú zdrojom čistého prírodného vitamínu E. Nahriate kokosové vrecúška sa zohrievajú v parnom kúpeli a napomáhajú uvolňovať stuhnuté svalstvo, zároveň zjemňujú a revitalizujú pokožku. Následne je svalstvo na tele pripravené na olejovú masáž, po ktorej pocítite úžasnú úľavu a pocit ľahkosti. Táto masáž je obdobou Bylinnej kráľovskej masáže ale je vhodná aj pre alergikov, ľudí s citlivou pokožkou a taktiež pre ľudí, ktorým prekáža výrazná vôňa byliniek.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.

Priebeh masáže

Masérka uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.  

Po masáži odporúčame nechať kokosový olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť bylinnou masťou.

Varianty

  • 90 min
    Plná, neskrátená masáž