Komplexná regeneračná starostlivosť celého tela spojená s masážou. Pokožka sa pred peelingom rozohreje a prekrví masážou a následne sa aplikuje prírodný peeling, ktorý odstráni z kože odumreté keratínové bunky.

Ponúkame Vám na výber z viacerých peelingov : kokosový, čokoládový, kávový, zelený čaj a citrónová tráva.

Po odstránení peelingu je pokožka ošetrená záverečnou starostlivosťou vo forme oleja.

Čokoládový peeling pokožku zvláčňuje, omladzuje, zjemňuje a rozžiaruje. Lahodná vôňa čokolády uvolňuje stres a navodzuje pocit šťastia.

Kávový peeling odstraňuje celulitídu, formuje postavu a zlepšuje kvalitu pleti.

Kokosový peeling je určený na citlivú a suchú pokožku, ktorá bude po ošetrení nádherne prevoňaná a zvláčnená.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.

Priebeh masáže

Po príchode si na recepcii Golden Kinnaree vyberiete vôňu masážneho oleja a taktiež aj peelingu. Následne Vás masérka uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Masáž začína ľahkým rozohriatím pokožky. Nasleduje celotelový peeling, po ktorom sa osprchujete a oblečiete si čisté jednorazove prádlo. Po peelingu celého tela nasleduje thajská olejová aroma masáž. Ľahnete si na stôl na hrudník a intímne partie prekryjete uterákom. 

Po masáži odporúčame nechať olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť thajským bylinným balzamom.

Varianty

  • 90min.
    Komplexná regeneračná starostlivosť