Kancelárska masáž chrbta a šije je rozšírením Thajskej masáže chrbta a šije. Jedná sa o kombináciu olejovej masáže a akupresúrnych technik. Procedúra je vytvorená na mieru pre kancelárske profesie, ktorá poskytne komplexnú starostlivosť a maximálnu úľavu od napätia.

Kancelárska masáž chrbta a je venovaná ľudom so sedavým zamestnaním a je zameraná na najviac zaťažované partie , tj. chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kostí a panvy, predlaktie stuhnuté od práce s myšou, plus doplňujúca starostlivosť o namáhané oči.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.

Priebeh masáže

Masérka uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Po masáži odporúčame nechať olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť bylinnou masťou.

Varianty

  • 60 min.
    Dôkladné rozmasírovanie