Štvorručnú synchrónnu aróma masáž vykonávajú dve thajské masérky súčasne. Pri nej sa aplikujú aromatické oleje a masážne ťahy sú vedené synchrónne, oboma masérkami v rovnakom rytme.

Už aj tak príjemná starostlivosť o telo, akou masáž nepochybne je, vďaka synchrónnym ťahom vykonávaných rovnakým spôsobom v harmonickom súlade, zvyšuje intenzitu pôžitku na dvojnásobok.

Túto masáž ponúka len málo salónov, pretože je náročné, aby sa masérky dokázali zohrať a masírovať rovnakým spôsobom v harmonickom súlade. U nás sa to podarilo a synchrónna štvorručná masáž sa tým stáva dvojnásobným pôžitkom.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.


Priebeh masáže

Masérka uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Po masáži odporúčame nechať olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť bylinnou masťou.

Varianty

  • 60min.
    Dôkladné rozmasírovanie
  • 90min.
    Kompletná a dôkladnejšia starostlivosť