Masáž horúcimi himalájskymi kameňmi je mimoriadnym očistným a jemne exfoliačným obradom pre celé telo. Soľné kamene pochádzajú z Himalájí, sú ručne ťažené a je to jedna z najčistejších foriem solí na svete. Obsahujú 84 prirodzene sa vyskytujúcich minerálov a prvkoch vrátane horčíka, draslíka a  vápnika. Súčasne, zbavujú telo toxínov a obohacujú ho o cenné zložky prírodného pôvodu. Soľné kamene pri nahriatí vyžarujú záporné ióny, ktoré pomáhajú vytvárať pocit pokoja a hlbokej relaxácie.

Je to skutočný detox pre naše telo. Teplé soľné kamene uvoľňujú napäté svaly, vďaka čomu je masáž úžasným relaxačným zážitkom, zanecháva pokožku hodvábne hladkú, vyživenú a vyčistenú, no predovšetkým plnú energie.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.


Priebeh masáže

Masérka uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Masáž začína ľahkým rozohriatím pokožky. Následne vám masérka priloží nahriate soľné kamene do dlaní. 60-minútova procedúra zahŕňa masírovanie nahriatymi himalájskymi kameňmi celej zadnej časti tela. 90-minútova procedúra je dôkladnejšia a zahŕňa masáž celého tela.

Varianty

  • (60min.)
    Masírovanie zadnej časti tela
  • (90min.)
    Dôkladnejšia masáž celého tela