Thajská masáž teplým kokosovým olejom, je zameraná najmä na relaxáciu svalstva a uvoľnenie fyzického a psychického napätia. Už z názvu vyplýva že sa vykonáva kokosovým olejom lisovaným za studena. Je tým najlepším prírodným hydratačným prostriedkom a antioxidantom. Pokožku skvele regeneruje a udržuje ju sviežu a zdravú. Pred začatím masáže sa olej ohrieva a rozpúšťa, vďaka čomu  je jej účinok výraznejší  a  zároveň dochádza k ľahšiemu uvoľneniu svalstva a samozrejme nezanedbateľný je aj príjemný pocit spôsobený dotykom teplého oleja.
Je vhodná v každom ročnom období.

Účinok thajskej masáže pocítite na úrovni telesnej, duševnej a energetickej. Na úrovni telesnej zbavuje bolesti, odstraňuje napätie svalstva, uvoľňuje kĺby, svaly aj šľachy.

Thajská masáž pracuje s energetickými líniami, tzv. seny, v ktorých pomocou naťahovacích a akupresúrnych technik, obnovuje prúdenie energie. Uvoľnenie a vyrovnanie energetických dráh prispieva k povzbudeniu vitality a upevneniu duševnej rovnováhy.

Intenzitu masáže si môžete zvoliť priamo na recepcii, alebo upraviť v priebehu masáže s masérkou (slabšie – please softer, silnejšie- please stronger)

Odporúča sa nejesť minimálne hodinu pred masážou.

Priebeh masáže

Masérka Vás uvedie do masážnej miestnosti, kde sa prezlečiete do jednorazového spodného prádla. Po prezlečení si ľahnete na masážny stôl konkrétne na hrudník a intímne partie si prekryjete prichystaným uterákom.

Po masáži odporúčame nechať kokosový olej vstrebať chvíľu do pokožky pre lepšiu hydratáciu, pripadne si prebytočný olej utrieť uterákom.

V prípade ak si želáte, stuhnuté miesta Vám masérka môže natrieť thajským bylinným balzamom.

Varianty

  • 60 min.
    Základná verzia
  • 90 min
    Plná, neskrátená thajská masáž